top of page

Pravidla komunity v aplikaci Mamio

Být mámou je jedinečná zkušenost, ale dokáže to být i těžké. Na Mamiu chceme vytvořit bezpečné prostředí pro seznamování se s jinými mámami a pro sdílení zkušeností a názorů. Proto je důležité, aby bylo Mamio příjemným místem pro všechny. Prosím pomoz nám takové prostředí vytvořit tím, že budeš při používání aplikace dodržovat následující pravidla: 

 

  • Respektuj různorodost: Každá máma má jiné zkušenosti a preference a vyhovuje jí něco jiného – od stylu výchovy po trávení volného času. Když má nějaká uživatelka názor, se kterým nesouhlasíš, nekritizuj ji osobně, naopak ji zkus pochopit. Svůj pohled na věc vyjádři respektujícím způsobem, například: „Nesouhlasím, já mám raději… to a to“.

  • Ostatní podporuj a neshazuj: Mluv s ostatními mámami tak, jako by sis přála, aby ony mluvily s tebou. Nepiš nic, co bys druhé mámě neřekla do očí. Dej si pozor, aby ses svými komentáři někomu nevysmívala nebo někoho neshazovala. 

  • Komunikuj inkluzivně: V Mamio máme nulovou toleranci vůči cíleným slovním útokům vůči skupinám lidí jiné rasy, národnosti, náboženství, sexuální orientace, věku, zdravotního postižení nebo socioekonomického statusu. 

  • Buď autentická: Jak jinak pomoci ostatním, než tím, že budeš sama sebou a podělíš se s nimi o své zkušenosti? Ceníme si autenticity a upřímnosti. Mluv sama za sebe, používej výhradně své fotografie, nenapodobuj nikoho jiného. Mamio je určené výhradně pro lidi, kteří se identifikují jako ženy, prosíme respektuj to.

  • Sdílej rozumně: Zamysli se, než zveřejníš osobní informace nebo fotografie svých dětí. 

  • Nešiř dezinformace: V Mamio není prostor pro šíření dezinformací. Obsah, který obsahuje dezinformace (tedy cílené lži s účelem zmást či zmanipulovat), může být administrátory smazán. Dávej si také pozor, jestli nesdílíš neověřené informace, které by mohly někomu ublížit.

  • Nesdílej reklamu: Naším hlavním cílem je poskytnout bezpečné a příjemné prostředí pro sdílení, do toho neregulovaná reklama nepatří. Reklamní obsah přidávaný uživatelkami může být administrátory smazán. 

  • Chovej se legálně: Nahrávej jen příspěvky a obsah, který je legální. Netolerujeme nelegální obsah včetně pornografie nebo sexuálního obsahu.

 

Narazila jsi na urážlivý nebo nevhodný komentář? Používá někdo cizí fotky? Pokud myslíš, že některá uživatelka porušuje naše komunitní pravidla, dej nám o tom prosím vědět kliknutím na tři tečky u profilu, v chatu nebo u komentáře, případně skrz e-mail. Situaci vyhodnotíme a buď uživatelku poprosíme o změnu chování, nebo obsah či profil rovnou smažeme.

 

Moc si vážíme toho, že s námi vytváříš nový, příjemnější prostor pro mateřské sdílení.

 

Tvůj tým Mamio 

na web 2.png
bottom of page